Camels - Autolak 8:1 (poločas 4:0)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 06. 12. 2008

Naši střelci: 1x Zouhar R., 1x Mňuk, 3x Zouhar A., 2x Sedlák 1x ???
Odehráno 6.12.2008 v 10:30 hod.

Předvedený výkon byl katastrofální. Naštěstí i přes předvedenou hru jsem góly dávali. Pokud budeme takto hrát i v následujících 2 zápasech (Stella a Vegi), dostaneme pořádný nářez.

Na zápas se nás sešlo dvanáct, takže dost na to, aby všichni mohli pořádně zabrat a nemuseli se šetřit. Bohužel na hřišti to tak nevypadalo. Po ledě jsme se plížili, nebyli schopni si přesně přihrát a vytvořit pořádnou akci. I přes tuto hrůzu jsme začali střílet góly do soupeřovy branky. Na konečném skóre má velkou zásluhu Tonda Zouhar, který 3 góly dal a na další 2 přihrál do jasné gólové pozice. Konečný výsledek 8:1 je také zásluhou obrany, která moc šancí soupeři nedovolila. Pro příští zápasy se musíme zlepšit, pokud chceme postoupit do play-off. Před sebou již máme pouze týmy, s kterými přímo bojujeme o postup do osmičky postupujících.

Náš gólman Petr Vácha chtěl poprvé v letošní sezóně vychytat shotout (bez obdržené branky), ale to se mu bohužel nepovedlo :-( ...snad tedy příště :-) Slabších soupeřů ale již nebude, takže bude muset zachytat a podržet nás s těmi silnějšími soupeři...třeba ve čtvrtek proti Stelle.