Tachov B – Camels 1:3 (poločas 0:1)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 15. 01. 2009

Naši střelci: 1x Balín Michal, 1x Tribula, 1x Gaži
Odehráno 12.1.2009 v 19:15 hod.

Vítězství a zisk velmi důležitých bodů, bojovný výkon a taky trocha štěstí. Byl to těžký zápas s kvalitním a dobře hrajícím soupeřem. Zatímco soupeř nás dokázal uzavřít do naší obranné třetiny, my jsme hrozili rychlými protiútoky

K vedení nám pomohl kuriózní gól. Soupeřův gólman chytil a držel puk, pak ho z ničeho nic pustil a rozehrál ho přímo na hokejku našeho hráče, který poté vystřelil. Ten sice gól nedal, ale Michal Balín „tučňákovským“ skokem puk dorazil do branky. Divné rozehrání soupeřovým gólmanem bylo způsobeno tím, že si myslel, že rozhodčí přerušil hru. Hvizd rozhodčího ale nezazněl, proto se mohlo pokračovat ve hře a gól byl uznán. Vedení nás uklidnilo a my se snažili nechybovat. Přes oboustranné gólové šance a nastřelenou tyčku naší branky bylo skóre o poločase 1:0 v náš prospěch.

Druhý poločas byl jako obvykle z naší strany herně slabší a taky proto jsme inkasovali vyrovnávací gól. Nevzdali jsme se a na lavičce se vzájemně povzbuzovali. Soupeř stále zvyšoval tlak a nastřelil spojnici tyčky a břevna. Blížil se konec utkání a Petrovi Tribulovi se povedlo dorážkou po střele zvýšit vedení na 2:1. Soupeř se pokusil na konci utkání vyrovnat ve hře bez brankáře, ale než stačil dojet na střídačku, náš obránce Martin Gaži pohotovou střelou přes celé hřiště uzavřel skóre utkání na 3:1.

Chtěl bych pochválit celé mužstvo za bojovný výkon. Pochvalu také zaslouží náš gólman Petr Vácha, dobře zachytal, a když už byl překonán, měl dobře postavené tyčky :-) Pokud v příštích třech utkáních podáme stejně bojovný výkon, mohli bychom ještě nějaké body do tabulky získat.