Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 26. 11. 2009

Naši střelci: 1x Jiroušek, 1x Balín Míra
Odehráno 21.11.2009 v 19:15 hod.

Náš nejlepší a zároveň nejhorší výkon.
Více v článku...

Začátek utkání byl z naší strany dobrý. Dařilo se nám v soupeřově obranném pásmu dobře kombinovat a soupeře na dlouho uzamknout v jejich třetině. Hrály jsme opravdu dobře, byl to jeden z našich nejlepších výkonů. Sokolíci byly pod neustálím tlakem a sporadicky se jim podařilo přejít do protiútoku. Náš tlak vyústil ve vedoucí gól vstřelený Davidem Jirouškem další pak vstřelil Míra Balín. I přes náš velký tlak, 3 nastřelené tyčky a několik gólových šancí, jsme proto v poločase vedli pouze 2:0. Kdybychom využili některou z našich šancí a vstřelili z nich pouze 2 góly mohlo být rozhodnuto a nestal by se ten neuvěřitelný propadák v druhé půlce.

Přestože jsem si o přestávce řekli, že zklidníme hru a budeme pokračovat jako v první půli, bylo všechno jinak. Jeden z hlavních důvodů naší prohry byla spousta našich zbytečných vyloučení. Ty nás stály mnoho sil o to více, když nás na střídačce bylo pouze 10 a soupeř měl kompletní 3 útoky. V druhé půlce jsme minimálně 10-15 minut hrály v oslabení a 2x dokonce v oslabení 3 na 5. Gól jsme v oslabení sice dostali pouze jednoho, ale ten nastartoval soupeře a my se dostali do útlumu. A tak s ubývajícími silami bylo již předem rozhodnuto. Soupeř začal kombinovat a přehrávat nás. Než jsme se vzpamatovali vedl 4:2 a my nevěděli co se děje. Konečný stav 2:6 je toho jasným důkazem.

Takto zbytečně prohrát, skvěle rozehraný zápas, hodně zamrzí. V odvetě pak máme Sokolíkům co vracet. Pochvalu zaslouží opravdu skvělá atmosféra v hledišti, kdy fanoušci Sokolíků vytvořili hodně bouřlivou atmosféru. Kéž by aspoň při zápasech play-off takováto byla.