Zhodnocení letošní sezóny 2009/2010

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 09. 04. 2010

Letošní sezóna NHL Tachov byla pro nás rozporuplná...

Ze začátku sezóny šlo všechno hladce a "samo". Vyhrávalo se a všichni hráči chodili na zápasy. Postupem času ale někteří hráči z různých důvodů na hokej přestali chodit. K tomu se bohužel začali přidávat dlouhodobě zranění nebo nemocní hráči. Hlavně obrana byla v rozkladu, kdy jsme měli pouze 1 obránce zbytek museli doplnit útočníci.To se také začalo projevovat ve výsledcích a my se začali propadat v tabulce. Pohoda v týmu se občas ztrácela (i když nahoře v bowling baru to bylo vždycky v pohodě :-)). Dobré umístění v tabulce jsme mohli ještě zachránit v posledním zápase se Starým Sedlem, kdy nám stačila pouze remíza na udržení pátého místa. V zápase se ale pouze potvrdila naše letošní slabina, a to neproměňování jasných gólových šancí .Prohráli jsme 1:2 a skončili tak až na sedmém místě. Obdrželi jsme tedy proto soupeře ze 2. místa tabulky a jednoho z favoritů letošní soutěže tým Vegi Trans. Přes těžkého soupeře jsme si ostudu v play-off neudělali a sezónu ukončili se ctí. Po loňském vítězství jsme tedy letos skončili na sedmém místě.

Do příští sezóny plánujeme pár změn v hráčském kádru, odejít budou muset hrači, na které není spolehnutí z různých důvodů a nahradí je jiní (snad spolehlivější). Také by se měli snad vrátit všichni dlouhodobě nemocní a zranění hráči. Příští sezóna snad proto bude o něco lepší.