Semifinále play-off Sportbar - Camels 10:5 (3:1, 2:2, 5:2) - 1. zápas

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 12. 03. 2011

Naši střelci: 2x Kůstka, 1x Sedlák, 1x Štec, 1x Šujan
Odehráno 11.3.2011 v 20:00 hod.

Zápas se se solidními dvěma třetinami a katastrofální třetí. Už před zápasem jsme věděli, že utkání nebude jednoduché. Zaprvé - soupeř vyhrál základní skupinu, za druhé - nám chyběli tři dobří hráči sestavy.

Se soupeřem se nám dařilo držet v kontaktu první dvě třetiny, kdy jsme prohrávali o jeden, dva góly. V tomto případě by ještě byla šance v druhém zápase - v plné sestavě - bojovat o postup. Bohužel třetí třetina srazila naše šance na postup na minimum. Prostě do naší branky góly padaly jeden za druhým. Navíc nepříznivý výsledek neunesli dva naši hráči a předčasně odešli do kabin. To nebylo vůbec fér vůči zbytku týmu. Jak se ale ukázalo, oslabení týmu to velké nebylo, podařilo se nám po jejich odchodu vstřelit ještě tři branky.

Výsledek bohužel odepisuje naše šance na postup pouze do říše zázraku. Budeme sice hrát pravděpodobně v plné sestavě, i s chybějícími hráči v prvním zápase, ale rozdíl ve skóre je již hodně velký. Přesto nesmíme jít do zápasu odevzdaně a musíme odehrát druhé utkání důstojně. Ukončit tuto sérii se ctí.