Velká šance na změnu špatné situace skupiny A na nové schůzi všech týmů A i B skupiny!!!

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 13. 07. 2013

Zdroj NHL Tachov:

! Schůze NHL Tachov !

Protože se na schůzi konané 12. 7. 2013 nedostavil žádný zástupce z týmu Sportbar a ani nezaplatil zálohu na sezonu NHL-Tachov 2013-2014 a nepředložil ani soupisku hráčů, zanikla nově zřízená a nezapočatá soutěž Tachovská hokejová liga.

Zbývající týmy Tachovské hokejové ligy (Tachov B, Camels, Sokolíci, Formy) budou rozděleny do dvou skupin a k nim se dne 2. 8. 2013 od 18:00hod na schůzi NHL Tachov dolosují týmy z NHL Tachov (13 týmů). Vzniknou tak v sezóně 2013-2014 NHL Tachov dvě skupiny, kde se první dva týmy po odehraném základním čtyřkolovém (případně tříkolovém - nemám to ještě spočítané) základu z každé skupiny sejdou v Play-Off.

NHL-Tachov 2013-2014: Nováčci Toužim, Repre, Medvědi, Čerti z Boru, Tučňáci, Autolak, S.Sedlo, Hasiči, Havrani, Lakes, Kamelot Kostelec, Baileys Boys a Ideál.

V budoucích sezónách (2014-2015), kdy není vždy jasné kolik týmů se zúčastní následující sezóny, bude opět losovačka, kde k vítězným dvěma týmům ze dvou skupin z předešlé sezóny se dolosují týmy, který se neumístí. Týmy se vždy promíchají tak, aby nevznikla skupina“ silnějších a slabších“ a to před každou další sezónou soutěže NHL Tachov.

Ten tým, který nebude souhlasit s tímto herním systémem v soutěži NHL Tachov v sezóně 2013-2014 a budoucích ať mi dá vědět. Bude mu, pokud složil startovné, tato částka vrácena.

Zároveň prosím všechny týmy NHL Tachov, aby vyslali své zástupce ze svým početných hráčských soupisek, aby se dostavili na rozlosování v pátek 2. srpna od 18:00 hod na zimáku!!!!!

Nerad bych, aby to byla klasická „česká losovačka“.