Sezóna 2013/14 připravena ke startu.

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 23. 08. 2013

Po dlouhém vyjednávání ohledně rozložení skupin NHL Tachov viz. předchozí  články, je snad napevno vše domluveno. Myslím si, že vše dopadlo pro nás, jak nejlépe mohlo. Nakonec budeme ve skupině A. S námi budou ve skupině týmy: Formy, Přimda, Sportbar, Toužim, Lakers, Repre, Tučňáci, Staré Sedlo.

Pozor, tréninkové ledy se přesouvají ze středy na úterý okolo 19.00, 20.00 hod.

Důležitá informace: Bohužel je opět třeba zaplatit první část členského poplatku ve výši 3.500.- Kč, a to do konce září !!!

Stále platí, kdo nezaplatí - nehraje !!!

Zde jsou domluvená pravidla pro letošní sezónu. Hlavně pozor na změnu v možném udělení stop zápasů za nadávky rozhodčím.

Poznatky ze schůze (zdroj NHL Tachov)

Hra je stále bezkontaktní. Nedohrávají se souboje u mantinelu. Rozhodčí budou důsledně trestat hrubé fauly. Menší trest 3min, větší 6min, osobní 10min a to vše hrubého. Vulgární napadení rozhodčího = trest do konce utkání a automaticky stop na jeden následující zápas. Kapitáni v den vyloučení hráče s trestem do konce zápasu vyvěsí jeho jméno na názorech tak, aby nenastala prodleva.

Vítězové skupin odehrají dva vzájemné zápasy. Druzí ve skupinách si zahrají dva vzájemné zápasy o 3-4 místo. Při výsledku 1:1 na zápasy se hned v druhém zápase jedou 3 nájezdy a pak náhlá smrt. Datum zápasu bude určen již v průběhu třetího kola a bude závazný. Pokud tým nenastoupí k zápasu prohrává kontumačně 5:0.