Naši střelci: 1x Zouhar R., 1x Tribula, 1x Sedlák, 1x Mňuk, 1x Křemen

Naši střelci: 1x Sedlák, 1x Ruda
Odehráno 2.10.2010 v 18:45 hod.

Informace

SportBar - Camels 3:7 (poločas 1:4)

Naši střelci: 2x Sedlák, 1x Zouhar A., 1x Zouhar R., 1x Mňuk, 1x Cigán, 1x Kašík
Odehráno 24.9.2010 v 18:30 hod.

Informace

Camels - Vegi Trans 6:6 (poločas 1:2)

Naši střelci: 2x Zouhar A., 2x Kostroun, 1x Sedlák, 1x Mňuk
Odehráno 19.9.2010 v 18:00 hod.

Zápas plný zvratů s nerozhodným výsledkem na konci. Soupeř přijel pouze v 9-ti hráčích, a tak bylo na nás, abychom ve 13-ti diktovali tempo hry...

Informace

Camels - Sokolíci 0:2 (poločas 0:1)

Naši střelci: bohužel žádný
Odehráno 11.9.2010 v 19:45 hod.

Hra z naší strany nebyla nic moc. Přesto šance aspoň na vyrovnání jsme měli, bohužel přetrvává problém s proměňováním šancí z loňska. Snad se to příště zlepší.

Informace

Camels - Toužim 2:0 (poločas 0:0)

Naši střelci: 1x Sedlák, 1x Křemen
Odehráno 4.9.2010 v 19:45 hod.

Informace

Sezóna 2010/2011 zahájena!

V nové sezóně opět došlo ke změně hracího systému. Týmy byly rozděleny na dvě skupiny dle výsledků v poslední sezóně a výkonnosti. Základní část se hraje tříkolově. Poté první a druhé družstvo po odehrané základní části postupuje do Play-Off automaticky. Třetí až šesté družstvo odehraje zápas o postup do Play-Off. Poslední 2 týmy sestupují do skupiny B. Tyto týmy nahradí finalisté play-off skupiny B.

Informace

Zhodnocení letošní sezóny 2009/2010

Letošní sezóna NHL Tachov byla pro nás rozporuplná...

Informace

Play-off - rozhodující nájezdy: Camels - Vegi Trans 3:4

Při rovnosti bodů po dvou zápasech play-off rozhodovali o postupu nájezdy. Ty začal soupeř, první nájezd neproměnil a naopak nám se podařilo vstřelit gól. Druhá série byla smolná jak pro soupeře, který nastřelil tyčku, tak pro nás, protože jsme ji nastřelili i my. Třetí série tedy mohla rozhodnout. Soupeř nájezd neproměnil a nám se naskytla veliká šance postoupit dále v play-off. Bohužel náš hráč branku přestřelil a drama pokračovalo. Nyní již rozhodovali jednotlivé nájezdy, tedy "náhlá smrt". Kolik dalších sérií nájezdů bylo, už nevím asi 8 nebo 9. V poslední sérii nájezdů jsme gól bohužel nedali, soupeř šanci využil a postoupil tak do semifinále.

Tím skončilo naše letošní play-off i celá naše rozporuplná sezóna. Myslím si, že jsme výsledkem a průběhem v play-off s týmem Vegi Trans překvapili sebe, ale i ostatní. Báli jsme se, aby jsme v zápasech neinkasovali dvakrát 0:10 a nevypadli s ostudou. To se nestalo a s výsledky 3:6 a 6:5 a s rozhodujícími nájezdy 3:4, jsme ukončili sezónu se ctí. Soupeř je letos ještě silnější než loni ve finále a hraje opravdu dobrý hokej bez záludností a zbytečné tvrdost a má tedy předpoklady letos vyhrát celou soutěž.

Informace

PLAY-OFF 2010 Camels - VegiTrans 6:5 (3:0,2:2, 1:3)

Naši střelci: 2x Zouhar Tonda, 1x Balín Míra, 1x Tribula, 1x Mňuk, 1x Ruda
Odehráno 28.3.2010 v 17:30 hod.

Do zápasu jsme šli s tím, že zkusíme máknout a zahrajem si možná poslední zápas sezóny. Vývoj utkání zaskočil nejenom soupeře, ale i nás. Brzy jsme vstřelili gól a po první třetině vedli dokonce 3:0. Je také možné, že soupeř se ukolébal po výhře v minulém zápasu, který vyhrál 6:3. Do poloviny zápasu jsme přidali 2 góly a vedli neuvěřitelně 5:0. Vypadalo to, že zápas dohrajem už v klidu. Bohužel dvě chyby v obraně a soupeř snížil na 5:2 a my se začali bát o výsledek. Soupeř ve třetí třetině stáhl sestavu na 2 pětky a začal nás tlačit, my z obavy o výsledek, jsme opustili od aktivní hry a snažili se výsledek pouze ubránit. Moc nechybělo stalo a se nám to osudným, když jsme nakonec vyhráli pouze o jeden gól, který se nám podařilo ve třetí třetině vstřelit.
Na zápasy to tedy skočilo 1:1 a rozhodnout měli trestná střílení, stejně jako loni o vítězi NHL 08/09. Tehdy jsme na nájezdy stejného soupeře porazili.

Informace

PLAY-OFF 2010 VegiTrans - Camels 6:3 (3:3,1:0, 2:0)

Naši střelci: 1x Balín Míra, 1x Kašík, 1x Švýcarský
Odehráno 24.3.2010 v 20:00 hod.

Soupeř nás hned od začátku zápasu přesvědčil, že je hodně dobrý. V naší třetině, kde se odehrála většina zápasu, jsme měli "kolotoč zdarma". Přesto jsme první třetinu se soupeřem dokázali držet krok a udrželi remízu 3:3. V druhé třetině nám soupeř o gól utekl. Nevzdávali jsme se a vytvořili si několik dobrých gólových šancí. Bohužel se nám gól vstřelit nepodařilo a soupeř nám utekl až na rozdíl 3 gólů.

Letos naštěstí při rovnosti bodů v play-off nerozhoduje skóre, a tak nám stačí v druhém zápase vyhrát pouze 1:0 a rozhodnutí kdo postoupí, bude na nájezdech.