Hesap araçlari ile hesaplama yapin, rahat edin.hesaparaclari.comBu sayfadan başlangiç ve bitiş araliklarina göre iki tarih arasi gün hesaplama yapabilirsiniz.hesaparaclari.com İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ingilizceturkce.gen.trTürkçe İngilizce çeviri hizmetleri turkceingilizce.gen.trKürtçe Türkçe çeviri sitesi turkceingilizce.gen.tr Aküm yolda ile aku servisi aku servis - akumyolda.com akucü - akumyolda.comaku yol yardim - akumyolda.comacik akucu - akumyolda.commaltepe aku - akumyolda.com
Calculate online with calculatorcafe.comCurrency Exchange Rate Calculator with calculatorcafe.comCalculate days between two dates with calculatorcafe.comFree translation tool to translate online FreeTranslations.org The best accent translator and text to speech TranslateDict

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 399 nalezených)

Camels - Repre 5:3 (poločas 2:0) -II. kolo

Naši střelci: 2x Sedlák D., 1x Zouhar A. 1x Eidelpes, 1x Macháč

| Autor: administrator | Vydáno dne 11. 11. 2012 | 1209 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Informace

Camels - Formy 1:2 (poločas 0:1) -II. kolo

Naši střelci: 1x Zouhar R.
Odehráno 28.10.2012 v 19:30 hod.

Přestože jsme předvedli velmi dobrý výkon, nezískali jsme ani bod. Prohrát zápas jsme si nezasloužili, remíza by byla spravedlivější. Hokej je ale hra a v ní rozhodují góly - těch jsem dali o jeden méně, a tak zaslouženě prohráli.

Myslím si, že utkání se muselo líbit. Hra byla rychlá, nasazení bylo z obou stran velké, hodně se bruslilo a šance byly na obou stranách. První poločas byl lepší soupeř. Vytvářel si více šancí a moc nás do útoku nepouštěl. Jeho převaha také vyustila ve vedení 1:0, které si udržel do poloviny zápasu.

Ve druhém poločase musel předčasně do kabin jeden náš hráč, kvůli zranění třísel. Zůstalo nás tak na střídačce pouze osm. Přesto jsme zabojovali a podařilo se nám vstřelit vyrovnávací branku. Průběh hry se poté otočil a my jsme soupeře zatlačili do jeho obranné třetiny. Vytvořili jsme si šance, a bohužel ani tu největší nevyužili. Střelu do již prázdné branky zastavil obránce soupeře, když už byl gólman překonaný.

Zafungovalo pravidlo "nedáš, dostaneš" a my 5 minut před koncem inkasovali gól na 1:2. Tři minuty před koncem jsme se ještě pokusili na hru bez brankáře, ale bez úspěchu.

Posledni dobou se nás na zápasy a tréninky schází opravdu málo, 8 - 9 hráčů. Důvody jsou dva: 1. hodně zraněných a 2. pár neplatících hráčů. Nebýt doplnění soupisky o Oldu Eidelpsa, dohrávali bychom pouze v sedmi hráčích. Nad soupiskou pro příští sezónu se tedy budeme muset pořádně zamyslet a doplnit hráči, kteří na sezónu budou mít dostatek financí, aby se situace z letošní sezóny neopakovala.

Informace

Camels - Sokolíci 1:5 (poločas 1:1) -II. kolo

Naši střelci: 1x Buben
Odehráno 20.10.2012 v 12:45 hod.

Přestože výsledek je jednoznačný, průběh zápasu dlouho tak jednoznačný nebyl. Celý zápas byl hlavně o fyzičce. Nás bylo pouze osm a soupeře bylo devět. Na průběhu hry to také bylo vidět a tempo zápasu moc velké nebylo. Soupeř měl více sil a přehrával nás. Stav utkání byl dlouho 1:1 a nám se se soupeřem dařilo držet krok. Bohužel asi 10 minut před koncem jsme v oslabení inkasovali gól na 1:2. Poté se to bohužel "sypalo" pouze do naší sítě až na konečných 1:5.

Informace

Camels - Stella 3:3 (poločas 1:1) - I. kolo

Naši střelci: 1x Dušek, 1x Machač, 1x Sedlák M.
Odehráno 13.10.2012 v 20:30 hod.

Hodně těžké utkání a těžce vydřený bod. Přestože je Stella v dolní části tabulky, předvedeným výkonem tam rozhodně nepatří. Hlavně útok vedený jejich centrem Zichem byl vždy hodně nebezpečný a vytvářel si gólové příležitosti. Podařilo se nám v průběhu utkání jít do vedení 3:2 a pokoušeli jsme se ho udržet. Bohužel se nám to pár minut před koncem nepodařilo, zisk bodu je přesto úspěchem.

Informace

Camels - Toužim 9:2 (poločas 5:0) - I. kolo

Naši střelci: 2x Buben, 2x Zouhar A., 2x Zouhar R., 1x Jiroušek, 1x Štec, 1x Sedlák M.
Odehráno 6.10.2012 v 18:00 hod.

Do utkání jsme vstoupili v euforii po předchozí výhře nad Sporbarem. To se také projevilo naším aktivním nástupem do ukání, ve kterém jsme rychle vedli 3:0. Přestože se jeví výsledek jednoznačně, soupeř měl hodně šancí, které naštěstí nedokázal využít. Skóre jsme tak postupně navyšovali a soupeři se podařilo pouze korigovat výsledek na konečných 9:2.

Informace

Sportbar - Camels 5:9 (poločas 1:5) - I. kolo

Naši střelci: 3x Zouhar A., 3x Jiroušek, 1x Sedlák M., 1x Buben, 1x Andrle
Odehráno 5.10.2012 v 20:00 hod.

Po dvou předešlých nepodařených zápasech jsme konečně pořádně zabojovali a předvedli bojovný a obětavý výkon s velkou chutí zvítězit. Výborný výkon od všech našich hráčů.
Nesmíme ale vítězství moc přeceňovat, neboť jak jeden hráč Sportbaru po utkání prohlásil - "I Barcelona může někdy prohrát." Což je pravda. Jsme přející, a proto Barceloně na bruslích alias týmu Sportbaru přejeme hodně skvělých zápasů a skvělých vítězství.
Ještě je třeba pochválit výborný výkon rozhodčích, díky.

Informace

Camels - Vegitrans 0:6 (poločas 0:5) - I. kolo

Naši střelci: žádný střelec
Odehráno 29.9.2012 v 13:15 hod.

Soupeř byl takřka po celý zápas lepší. Rozhodující pro průběh utkání bylo rychlé vedení soupeře 3:0, kdy jsme během 2 minut inkasovali dva góly a třetí rychle následoval. Po tomto rychlém vedení soupeře jsme se již nevzpamatovali, také proto, že jsme nevyužili žádné gólové šance.

Informace

Camels - Tachov B 2:6 (poločas 0:2) - I. kolo

Naši střelci: 1x Sedlák D., 1x Buben,
Odehráno 22.9.2012 v 16:15 hod.

Na zápas jsem se sešli v dobrém počtu 11-ti hráčů. Bohužel obránci přišli pouze dva. Proto byl problém sestavit obranu.
Prvních 15 minut se nám dařilo, zatlačili jsme Tachovské do jejich třetiny a vytvořili jsme si dobré šance. Nevyužití šancí se ukazálo rozhodující. Po první střele soupeře na naši branku jsme inkasovali a prohrávali 1:0. Průběh zápasu se od této chvíle obrátil a soupeř nás začal jasně přehrávat a vytvářel si další šance. Jednu z nich využil ve vedení 2:0. Takto skončil i první poločas.
V druhém poločase jsme ještě vykřesali naději snížením na 2:1. Vytvořili jsme si další šance, ty jsme ale opět nevyužili a soupeř nás opět zatlačil do defenzívy a navyšoval náskok. Ten jsme dokázali pouze korigovat snížením na konečných 2:6.
V celém utkání se nám nedařilo, pořádně jsem si nepřihráli a chybějící obránci byli také znát.

Předkolo play-off rozhodují nájezdy Sokolíci - Camels 2:1

O postupujícím do play-off po nerozhodném výsledku na zápasy 1:1 opět rozhodovaly nájezdy.
První zápas skončil 1:1 a v nájezdech vyhráli utkání Sokolíci.
Druhé utkání skončilo 2:2 a v nájezdech jsme vyhráli my.
Stav na zápasy tedy 1:1.
O postupující rozhodovaly třetí nájezdy v sérii. Rozhodující nájezdy v sérii vyzněly lépe pro Sokolíky a my jsme bohužel byli vyřazeni z dalších bojů.

Korunu všemu bohužel Sokolíci dali, když po postupu do play-off a porážce v prvním utkání se Sporbarem odmítli nastoupit k druhému zápasu. Důvod udali, že jim termín nevyhovuje a nesejdou se. Náhradní termín jim také nevyhovoval. V diskuzi se strhla okolo toho celého velká diskuze. Dle mého názoru je to ale velká ostuda Sokolíků. Celý rok hrát zápasy, a pak se na to v play-off slušně řečeno vykašlat. Ať si každý udělá svůj názor…

Informace

Předkolo play-off 2. zápas Sokolíci - Camels 2:3 na nájezdy (0:1,0:1, 2:0)

Naši střelci: 1x Mňuk, 1x Štec
Odehráno 22.2.2012 v 18:00 hod.

V průběhu druhého zápasu se nám podařilo získat dvougólový náskok a ten v relativním poklidu udržovat. Bohužel jsme se moc ukonejšili a soupeř udeřil v třetí třetině, kdy vyrovnal na 2:2.

Opět tedy rozhodovali nájezdy. Pokud bychom prohráli, bylo by rozhodnuto a postoupili by Sokolíci. V nájezdech jsme byli nakonec úspěšní my, a tak stav série na zápasy byl 1:1.

O postupujícím tak musely rozhodnout třetí nájezdy v této sérii, které následovaly hned po nájezdech o vítězství v druhém zápase :-)

Informace

Předkolo play-off 1. zápas Camels - Sokolíci 1:2 na nájezdy (0:1,1:0, 0:0)

Naši střelci: 1x Mňuk

Prohra v nájezdech bolí. Bohužel si za to můžeme sami. Výkon v základní hrací době byl špatný, a tak stav 1:1 byl na konci zápasu spravedlivý.

Nyní nám nezbývá než v druhém zápase zabojovat vyhrát nebo aspoň remízovat a mít více štestí v nájezdech.

Letošní pravidla předkola play-off jsou bohužel taková, a tak ani vítězství v druhém zápase nám nepomůže k přímému postupu do play-off bez nájezdů.

Informace

Základní část - konečná tabulka - zhodnocení

V základní části NHL Tachov 2011/12 jsme skončili na skvělém třetím místě ve skupině A. Opravdu dobrý výsledek. Třetí místo jsme neobsadili s velkým náskokem, ale pouze o jeden bod před týmem Forem a o další bod před Stellou. Za to na první dvě místa jsme ztratili hodně bodů. Na druhý tým Tachov B 11bodů a na první tým Sportbaru 16 bodů. Dle výsledků tak první dva týmy kralovali letošní základní části soutěže. Oba týmy mají opravdu dobré a kvalitní hráče, ale také je třeba připomenout, že v bráně mají opravdu na naší soutěž skvělé gólmany, kteří v letošní sezóně startují na "výjimku". Oba gólmani tak pravděpodobně přispěli k tak velkému bodovému odstupu od ostatních mužstev. Více o tomto problému si můžete přečíst na stránkách NHL v diskuzi. Bohužel diskuze skouzla spíš k napadání, než k plodné diskuzi.

Musím také zmínit, že z důvodu delší nemoci našeho gólmana nám chytal skoro 2/3 základní části gólman Sportbaru. Byli jsme za to napadáni, ale náš gólman byl opravdu nemocný, a proč si nevzít do brány jednoho z nejlepších schválených gólmanů z NHL? Paradoxně sme byli jediní, kteří byli proti udělení vyjímky gólamanům Sportbaru a Tachova B. Kapitáni ostatních mužstev proti tomu nic neměli, a teď se všichni vztekají. Je třeba si sáhnout trochu do svědomí.

Teď hodnocení našich výsledků. V prvních dvou kolech jsme získali po 8 bodech ze 14 bodů. Nejhorší bylo III. kolo kdy jsme získali pouze 6 ze 14 bodů.
Dle konečné tabulky základní části budeme hrát předkolo play-off s šestým týmem, a to jsou Sokolíci. Loni soutěž vyhráli, letos se jim až tolik nedařilo, ale přesto jsou pro nás nepříjemnýmm soupeřem.

Letos se předkolo play-off hraje jiným, trochu zvláštním systémem. Hrají se dvě utkání, ve kterých musí být vždy vítěz. To znamená, že v případě remízy následují nájezdy. Z toho důvodu je třeba ponechat na konci hrací doby aspoň 10 minut času. To se projevilo v krátné hrací době, a ta je pouze 1 hodina tedy 3x20 minut hrubého času.
Díky hracímu systému může dojít k hodně kuriozní situaci v druhém zápase. Zápas skončí nerozhodně a pokračuje se tedy v nájezdech o vítěze zápasu. Pokud tedy druhém utkání v nájezdech vyhraje druhý tým než v prvním zápase, musí se jet ještě hned druhé nájezdy o konečný postup jednoho z týmů. Tedy dvoje nájezdy hned za sebou.