Hesap araçlari ile hesaplama yapin, rahat edin.hesaparaclari.comBu sayfadan başlangiç ve bitiş araliklarina göre iki tarih arasi gün hesaplama yapabilirsiniz.hesaparaclari.com İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ingilizceturkce.gen.trTürkçe İngilizce çeviri hizmetleri turkceingilizce.gen.trKürtçe Türkçe çeviri sitesi turkceingilizce.gen.tr Aküm yolda ile aku servisi aku servis - akumyolda.com akucü - akumyolda.comaku yol yardim - akumyolda.comacik akucu - akumyolda.commaltepe aku - akumyolda.com
Calculate online with calculatorcafe.comCurrency Exchange Rate Calculator with calculatorcafe.comCalculate days between two dates with calculatorcafe.comFree translation tool to translate online FreeTranslations.org The best accent translator and text to speech TranslateDict

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 399 nalezených)

Informace

PLAY-OFF 2010 Camels - VegiTrans 6:5 (3:0,2:2, 1:3)

Naši střelci: 2x Zouhar Tonda, 1x Balín Míra, 1x Tribula, 1x Mňuk, 1x Ruda
Odehráno 28.3.2010 v 17:30 hod.

Do zápasu jsme šli s tím, že zkusíme máknout a zahrajem si možná poslední zápas sezóny. Vývoj utkání zaskočil nejenom soupeře, ale i nás. Brzy jsme vstřelili gól a po první třetině vedli dokonce 3:0. Je také možné, že soupeř se ukolébal po výhře v minulém zápasu, který vyhrál 6:3. Do poloviny zápasu jsme přidali 2 góly a vedli neuvěřitelně 5:0. Vypadalo to, že zápas dohrajem už v klidu. Bohužel dvě chyby v obraně a soupeř snížil na 5:2 a my se začali bát o výsledek. Soupeř ve třetí třetině stáhl sestavu na 2 pětky a začal nás tlačit, my z obavy o výsledek, jsme opustili od aktivní hry a snažili se výsledek pouze ubránit. Moc nechybělo stalo a se nám to osudným, když jsme nakonec vyhráli pouze o jeden gól, který se nám podařilo ve třetí třetině vstřelit.
Na zápasy to tedy skočilo 1:1 a rozhodnout měli trestná střílení, stejně jako loni o vítězi NHL 08/09. Tehdy jsme na nájezdy stejného soupeře porazili.

| Autor: administrator | Vydáno dne 05. 04. 2010 | 1074 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Informace

PLAY-OFF 2010 VegiTrans - Camels 6:3 (3:3,1:0, 2:0)

Naši střelci: 1x Balín Míra, 1x Kašík, 1x Švýcarský
Odehráno 24.3.2010 v 20:00 hod.

Soupeř nás hned od začátku zápasu přesvědčil, že je hodně dobrý. V naší třetině, kde se odehrála většina zápasu, jsme měli "kolotoč zdarma". Přesto jsme první třetinu se soupeřem dokázali držet krok a udrželi remízu 3:3. V druhé třetině nám soupeř o gól utekl. Nevzdávali jsme se a vytvořili si několik dobrých gólových šancí. Bohužel se nám gól vstřelit nepodařilo a soupeř nám utekl až na rozdíl 3 gólů.

Letos naštěstí při rovnosti bodů v play-off nerozhoduje skóre, a tak nám stačí v druhém zápase vyhrát pouze 1:0 a rozhodnutí kdo postoupí, bude na nájezdech.

Informace

PLAY-OFF 2010

V základní části NHL jsme se umístili na sedmém místě. Měli jsme stejný počet bodů jako týmy Stella a Sokolíci, které se umístili na pátém a šestém místě. K umístění na pátém místě nám stačilo získat pouze jeden bod, např. v posledním zápase se Starým Sedlem. Tento zápas jsme i přes velké množství gólových šancí prohráli 1:2, a tak se umístili až na na 7. místě.
Dle pořadí v tabulce nám byl tedy přiřazen hodně těžký soupeř - tým Vegi Trans, s kterým jsme hráli loni finále a vyhráli až v nájezdech. Letos je bohužel tým Vegi Trans ještě silnější, a tak postoupit bude velmi těžké.

Odehráno 13.3.2010 v 10:30 hod.

Poslední utkání v základní části nám mělo pomoci získat lepší pozici v tabulce a tím i hratelnějšího soupeře v prvním kole play-off. Při zisku jediného bodu v případě remízi by jsme skončili na pěkném pátém místě a hráli tak s týmem Formy.
Bohužel o naší prohře rozhodla naše totální střelecká nemohoucnost. Šancí bylo na několik utkání a jasné gólové šance jsme neproměnili. Ani snaha o vyrovnání při hře bez brankáře nám nepomohla a pro nás "zlatý" gól jsme nevstřelili.
Nakonec jsme tedy skončili na 7 místě a budeme hrát dle mého s velkým favoritem na vítězství v letošní sezóně týmem Vegi Trans.
Náš velký problém je absence několika hráčů a't z důvodu zranění či jiných :-( Proto se již delší dobu scházíme na utkání v malém počtu v rozmezí 8 až 11 hráčů. Utkání play-off se budou hrát na 3x18minut čistého a pokud si všichni hráči, kteří nejsou zranění nezařídí aby mohli hrát a bylo nás aspoň 12, budeme mít hodně velký problém utkání jenom udýchat, natož ujezdit a něco zahrát.

Informace

Camels - Formy 2:0 (poločas 1:0)

Naši střelci: 1x Švýcarskýˇ, 1x Jiroušek
Odehráno 10.3.2010 v 20:00 hod.

Pěknej rychlej hokej. K vítězství nám pomohl náš první vstřelený gól a udržení vedení. Minutu před koncem utkání jsme zvýšili na 2:0 do prázdné branky při hře bez brankáře soupeře. Soupeř měl také hodně šancí, ale naštěstí pro nás je neproměnil. Zásluhu na tom má i náš gólman.

Informace

Camels - Sokolíci 1:4 (poločas 0:4)

Naši střelci: 1x Švýcarský
Odehráno 6.3.2010 v 10:30 hod.

Soupeř hrál dobře a utkání rozhodl v polovině zápasu, kdy již vedl 4:0. Přesto jsme se ještě pokusili v druhé půli zabojovat, ale o výsledku rozhodli naše neproměněné šance a nastřelené tyčky.

Informace

Camels - Repre 1:1 (poločas 1:1)

Naši střelci: 1x Kostroun
Odehráno 28.2.2010 v 10:30 hod.

Osmička statečných spolu s gólmanem vybojovala hodně důležitý bod. Pochvalu si zaslouží všichni za bojovný výkon. Takto bojovat v dalších utkáních a nemusíme se bát žádného týmu.

Informace

SportBar - Camels 7:4 (3:1)

Naši střelci: 2x Sedlák, 1x Mňuk, 1x Balín Míra
Odehráno 19.2.2010 v 18:00 hod.

Soupeř byl lepší, ale kdyby se nám podařilo proměnit nějakou z našich dalších gólových šancí, mohl být i nějaký bod. Potvrdilo se nedáš dostaneš, když jsme mělo jasnou gólovou šanci na srovnání, gól jsme nedali. Zato soupeř hned z protiútoku zvýšil skóre. Takto to bylo i 10 minut před koncem kdy jsme nedali na 4:4 a poté hned inkasovali. Na konci nám soupeř hodně utekl a nasázel ještě pár gólů. Atmosféra na střídačce byla opět pěkně hustá, ale to už je poslední dobou normální :-(

Informace

Camels - Tachov B 2:4 (poločas 0:0)

Naši střelci: 2x Sedlák
Odehráno 13.2.2010 v 16:15 hod.

Vyrovnaný zápas, se štastným koncem pro soupeře. Zápas rozhodli naše nevyužité gólové šance a chyby v závěru zápasu.

Informace

Tučňáci - Camels 3:1 (poločas 0:0)

Naši střelci: 1x
Odehráno 10.2.2010 v 20:00 hod.

Blahopřeji soupeři za bojovný a obětavý výkon a lekci z efektivity. Zatímco Tučňáci hráli jako jeden muž, my hráli každý za sebe.

Jestliže chceme postoupit do play-off a něco tam zahrát, pak si musíme přestat myslet že jsme "nej.." a "mistri světa". Vzpomenout si, proč jsme loni zvítězili. Nevyhráli jsme protože jsme byli nejlepší z NHL Tachov. Vyhráli jsme protože jsme hráli jako nyní Tučňáci, tedy bojovali jeden za druhého a pro tým.

Pohled na zápas ze strany soupeře.

Informace

Havrani - Camels 4:14 (poločas 2:5)

Naši střelci: 5x Sedlák, 3x Jiroušek, 2x Balín Míra, 2x Zouhar Tonda,1x Tribula, 1x Štec

Odehráno 30.1.2010 v 10:30 hod.

Velká bitva od začátku až do konce. Konečně jsme zabrali a dokázali zvrátit nepříznivý stav 1:3. Pokud chceme do play-off, musí celý tým v každém dalším utkání takto makat.