Camels - Tučňáci 8:1 (poločas 3:1)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 11. 2008

Naši střelci: Zouhar A., 1x Balín Míra, 4x Sedlák, 1x Soustružník, 1x Mňuk
Odehráno 22.9.2007 v 10:30 hod.

Soupeře se nám dařilo kombinačně přehrávat a hned v úvodu jsme ho zatlačili do obranného pásma.

První rychlý gól vstřelil obránce Tonda Zouhar, a to po sóle přes celé hřiště. Na 2:1 zvýšil obránce Míra Balín. Do konce poločasu jsme přidali ještě jeden gól, ale také jeden obdrželi. Poločasové skoré tedy bylo 3:1.
Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a vstřelili další góly. Soupeř začal působit odevzdaně a skóre v náš prospěch narostlo na konečných 8:1.
Radost z vítězství nám ale pokazila zpráva o vykradení šatny Tučňáků. Někdo vykopl vstupní dveře do šatny a ukradl peníze a mobily. Jestli byl někdo na tomto zápase a viděl něco podezřelého nebo neobvyklého, tak se ozvěte někomu z týmu Tučňáků (odkaz ) nebo přímo na policii.
Pro příště si dáme pozor na věci, které necháváme v šatně. Doufám, že správce stadionu učiní nějaká opatření, aby už k těmto nepříjemnostem nedocházelo.