Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 02. 12. 2008

Naši střelci: 1x Ruda, 1x Balín Michal, 1x Soustružník
Odehráno 29.11.2008 v 8:15 hod.

Po dobrém výkonu se nám podařilo získat další dùležité body v boji o účast v play-off.

Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Ani jeden z týmů se nevrhal bezhlavě do útočení. Jako první se ujal vedení soupeř, když jeho útočník pronikl u mantinelu mezi našimi obránci a prostřelil gólmana. Snaha získat vedení a uklidnit hru se nám zatím nedařila. Nevzdávali jsme to a stále jsme se snažili o vyrovnávající branku. K útoku zavelel kapitán Míla Ruda a po podobném úniku jako soupeř srovnal stav utkání. Polovina utkání tedy skončila stavem 1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili bez zraněného Petra Šujana, který si při souboji roztrhl ret a musel být ošetřen v nemocnici v Mariánských Lázních. Hned po úvodním hvizdu jsme přidali v tempu a dařilo se nám soupeře zatlačit do jeho obraného pásma. Tlak vyústil ve vstřelení našeho druhého gólu, kdy obránci zapomněli na Michala Balína a nechali ho samotného před gólmanem. Ten nezaváhal a dostal nás do vedení 2:1. Po tomto vedoucím gólu jsme se uklidnili a začali hrát lépe. Stále více se nám dařilo tlačit soupeře do jeho třetiny, ten nám ale hrozil nebezpečnými a rychlými protiútoky. Potřebný klid nám přidalo vstřelení třetího gólu Romanem Soustružníkem a tím získání dvoubrankového náskoku. Do konce zápasu jsme šli s rozhodnutím nehnat se tolik do útoku, zklidnit hru a dobře bránit.

V závěru utkání jsme neudělali žádnou větší chybu, utkání vyhráli 3:1 a získali důležité dva body do tabulky.

Jediná věc, co stojí za to zlepšit, jsou naše přesilovky. Jeden gól jsme sice dali, ale mohli jsme jich využít více, hlavně tu 5:3.