Sportbar - Camels 4:2 (poločas 1:1)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 17. 01. 2009

Naši střelci: 2x Mňuk
Odehráno 16.1.2009 v 18:30 hod.

Přestože jsme prohráli, nemusí nás to mrzet. Přesvědčili jsme se, že můžeme i s nejlepším týmem soutěže hrát vyrovnaný zápas. A když budeme mít příště víc štěstí, nebo spíš proměníme gólové šance, můžeme i vyhrát.

Hned od úvodní hvizdu se hrál vyrovnaný souboj, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Svůj střelecký den asi v 15. minutě ukázal Venca Mňuk, když dorazil puk do soupeřovy brány a my překvapivě vedli 1:0. Vedení nás utvrdilo, že se soupeřem můžeme držet krok. Do poločasu jsme bohužel vedení neudrželi a po prohraném buly (což je náš trvalý problém) obdrželi gól.

Po přestávce jsme se snažili hrát stejně aktivně jako v první půli. Opět se ale ukázalo, že náš začátek druhého poločasu je slabší. Než jsme se opět dostali do tempa, obdrželi jsme po dalším prohraném buly gól, a třetí brzy následoval. Stav 3:1 nebyl povzbudivý, ale nám se povedlo střelcem dne Vencou Mňukem snížit na 3:2. Přidali jsme na aktivitě a začali stupňovat tlak na soupeře a ohrožovat jeho branku. Sportbar odpověděl tím, že jsi vzal time-out asi 3 minuty před koncem utkání. V poslední minutě jsme odvolali gólmana a hráli v šesti hráčích v poli. Bohužel vyrovnat se nám nepodařilo, naopak jsme v posledních sekundách zápasu ještě inkasovali do prázdně branky na konečných 2:4.

Nyní nás čeká zápas s týmem Havranů, který může být rozhodující v boji o šest přímo postupujících do play-off. Musíme tedy stejně bojovat a hlavně proměňovat šance, které si vytvoříme.