Camels - Stella 4:0 (poločas 1:0)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 25. 10. 2009

Naši střelci: 1x Sedlák D., 1x Šujan, 1x Jiroušek, 1x Zouhar A.
Odehráno 24.10.2009 v 15:45 hod.

Podle výsledku jasné vítězství, utkání ale tak jednoznačné nebylo....
více čtěte v článku

K vítězství v utkání nám pomohl rychlý první gól ve 20 vteřině utkání, který vstřelil David Sedlák. Po vstřeleném gólu se dlouho hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách, ale bez gólového završení. Polovina zápasu tak skončila 1:0 v náš prospěch.

Do druhé poloviny utkání jsme vstoupili se snahou hodně bruslit, nenechat hrát soupeře a přidat nějaký gól. Náš plán se nám dařilo plnit a vytvářeli jsme si šance. O utkání nakonec rozhodlo jedno dobré střídání celé pětky, kdy jeden gól nejdříve střelil pěknou ranou od modré Petr Šujan a chvíli po vhazování přidal druhý gól David Jiroušek. Po zisku tříbrankového vedení jsme uklidnili hru a hráli ze zabezpečené obrany. Ke konci zápasu se Tondovi Zouharovi podařilo vstřelit ještě jeden gól na konečných velmi příjemných 4:0.

Za předvedený výkon je třeba pochválit celé mužstvo. Útočníci se vraceli a pomáhali tak dobře hrající obraně. Díky tomu nás soupeř nedostával pod tlak a byl tak nucen střílet na naší branku z větší vzdálenosti. Tyto střely pak dobře chytající Petr Vácha nepustil a vychytal si tak shotout. Příští zápas budeme hrát se Sportbarem, týmem který jako jediný zatím neprohrál. Pokud budeme hrát jako dnes a něco ještě přidáme, mohli bychom předvést dobrý výkon a třeba být ti první se kterými Sportbar prohraje. Vždyť kdo je loni vyřadil z play-off !