PLAY-OFF 2010 Camels - VegiTrans 6:5 (3:0,2:2, 1:3)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 05. 04. 2010

Naši střelci: 2x Zouhar Tonda, 1x Balín Míra, 1x Tribula, 1x Mňuk, 1x Ruda
Odehráno 28.3.2010 v 17:30 hod.

Do zápasu jsme šli s tím, že zkusíme máknout a zahrajem si možná poslední zápas sezóny. Vývoj utkání zaskočil nejenom soupeře, ale i nás. Brzy jsme vstřelili gól a po první třetině vedli dokonce 3:0. Je také možné, že soupeř se ukolébal po výhře v minulém zápasu, který vyhrál 6:3. Do poloviny zápasu jsme přidali 2 góly a vedli neuvěřitelně 5:0. Vypadalo to, že zápas dohrajem už v klidu. Bohužel dvě chyby v obraně a soupeř snížil na 5:2 a my se začali bát o výsledek. Soupeř ve třetí třetině stáhl sestavu na 2 pětky a začal nás tlačit, my z obavy o výsledek, jsme opustili od aktivní hry a snažili se výsledek pouze ubránit. Moc nechybělo stalo a se nám to osudným, když jsme nakonec vyhráli pouze o jeden gól, který se nám podařilo ve třetí třetině vstřelit.
Na zápasy to tedy skočilo 1:1 a rozhodnout měli trestná střílení, stejně jako loni o vítězi NHL 08/09. Tehdy jsme na nájezdy stejného soupeře porazili.