Camels - Repre 4:2 (poločas 2:0)

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 02. 2011

Naši střelci: 2x Mňuk, 1x Kašák, 1x Ruda
Odehráno 16.2.2011 v 19:15 hod.

Soupeř potřeboval body, aby nespadl do skupiny B, a tak se od něj očekával bojovný výkon. Ten se nám na začátku podařilo otupit vstřelením dvou branek. Soupeř přesto bojoval dál a podařilo se mu vyrovnal skóre na 2:2. Poté získal převahu a přehrával nás. Vypadalo to, že nám vstřelí další branky. Proti byl ale náš propůjčený gólman (Kozelka), který nás podržel a udržel vyrovnané skóre. Tím nám umožnil vsřelil do branky soupeře další dva góly a rozhodnout tak zápas v náš prospěch.

Zbývá nám odehrát poslední zápas s týmem Forem. V závislosti na tomto zápasu skončíme na 3. nebo 4. místě po základní části. To je dobrý výsledek. Jako soupeře v play-off dostaneme buď tým Stelly, nebo Tachova B. Spekulovat, který tým pro nás bude hratelnější, nemá smysl. My musíme především zlepšit hru a předvedený výkon. Náše forma má spíše sestupnou tendenci a poslední dva zápasy byly dost špatné. Musíme opět začít hrát a pokusit se dostat v play-off co nejdál, snad i zopakovat předloňské vítězství v NHL. Pro připomínku je zde odkaz na naši velkou radost.