Předkolo play-off Camels - Stella 4:1 (poločas 0:1) - 1. zápas

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 02. 03. 2011

Naši střelci: 1x Štec, 1x Kostroun, 1x Strnad, 1x Zouhar R.
Odehráno 26.2.2011 v 16:30 hod.

Vyrovnaný zápas s dobrým koncem.

Stella je těžký soupeř, přestože skončila až na pátém místě. V týmu mají dobré hráče, kteří hokej hrát umějí a navíc umí hrát tvrdě, ale přesto čistě do těla = nepříjemný soupeř.....

Zápas byl vyrovnaný hned od začátku. Přesto, že se jednalo o důležitý zápas o postrup do play-off , my jsme začali hrát "svůj" hokej. To znamená - bez většího nasazení a bruslení, bez zájmu o výsledek. Naštěstí se na naší lavičku dostavil trenér Marek, a tak nám dal hodně brzo pocítit, že takhle se hokejové utkání, natož o postup do play-off, nehraje. Začalo to lehkým upozorněním na "flákání se na ledu", později zvýšením hlasu a ještě později křikem a třískáním do mantinelu:-) O přestávce nás trochu "sjel." Taky jsme to potřebovali, abychom se probudili. Prohrávali jsme totiž o poločase 0:1.

"Přátelský proslov" od trenéra o poločase měl úspěch a naše hra, bruslení a zápal do boje se zvednul. Začali jsme si vytvářet šance a ty také postupně proměňovat. Utkání jsme tak nakonec vyhráli s nadějným náskokem tří branek 4:1.

Výsledek první zápasu nám dává dobrou naději na postup. My se ale náskokem nesmíme nechat uchlácholit a musíme hned od začátku bojovat tak, jako v druhé půlce prvního zápasu. Doufám, že si trenér zase nějaký čas na nás najde a donutí nás v zápase ze sebe vydat všechno. Pak bude možné slavit úspěch ve formě postupu do boje o pohár vítěze NHL Tachov.