Camels - Formy 1:2 (poločas 0:1) -II. kolo

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 28. 10. 2012

Naši střelci: 1x Zouhar R.
Odehráno 28.10.2012 v 19:30 hod.

Přestože jsme předvedli velmi dobrý výkon, nezískali jsme ani bod. Prohrát zápas jsme si nezasloužili, remíza by byla spravedlivější. Hokej je ale hra a v ní rozhodují góly - těch jsem dali o jeden méně, a tak zaslouženě prohráli.

Myslím si, že utkání se muselo líbit. Hra byla rychlá, nasazení bylo z obou stran velké, hodně se bruslilo a šance byly na obou stranách. První poločas byl lepší soupeř. Vytvářel si více šancí a moc nás do útoku nepouštěl. Jeho převaha také vyustila ve vedení 1:0, které si udržel do poloviny zápasu.

Ve druhém poločase musel předčasně do kabin jeden náš hráč, kvůli zranění třísel. Zůstalo nás tak na střídačce pouze osm. Přesto jsme zabojovali a podařilo se nám vstřelit vyrovnávací branku. Průběh hry se poté otočil a my jsme soupeře zatlačili do jeho obranné třetiny. Vytvořili jsme si šance, a bohužel ani tu největší nevyužili. Střelu do již prázdné branky zastavil obránce soupeře, když už byl gólman překonaný.

Zafungovalo pravidlo "nedáš, dostaneš" a my 5 minut před koncem inkasovali gól na 1:2. Tři minuty před koncem jsme se ještě pokusili na hru bez brankáře, ale bez úspěchu.

Posledni dobou se nás na zápasy a tréninky schází opravdu málo, 8 - 9 hráčů. Důvody jsou dva: 1. hodně zraněných a 2. pár neplatících hráčů. Nebýt doplnění soupisky o Oldu Eidelpsa, dohrávali bychom pouze v sedmi hráčích. Nad soupiskou pro příští sezónu se tedy budeme muset pořádně zamyslet a doplnit hráči, kteří na sezónu budou mít dostatek financí, aby se situace z letošní sezóny neopakovala.