Konec sezóny 2021/22

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 09. 2022

Sezóna 2021/22 nestála za nic. Měli jsme hodně zraněných hráčů a nescházeli jsme se ani v sestavě, abychom mohli odehrát zápasy. Museli jste tak skoro polovinu zápasů kontumovat.
Díky výjimce za nás mohli nastupovat hráči z týmu Čerti Bor. Podařilo se nám s jejich pomocí odehrát 8 ze 14 zápasů (6 kontumováno). To, že to byla kvalitní posila, svědčí i počet nastřílených branek, kdy z celkových 23 našich gólů jich Čerti dali 10. Díky Čertíci.
Z osmi odehraných zápasů jsme dva vyhráli a získali tak 4 body, které nás odsoudili na poslední osmé místo. Do play-off jsme tak nastoupili proti prvnímu týmu – Tachov B, který nás deklasoval výsledky 6:1 a 9:1.
Po všech těchto problémech a nezdarech jsme se rozhodli sestoupit do B skupiny. Doufám, že si zde lépe zahrajeme. Tak vzhůru do nové sezóny.