Hesap araçlari ile hesaplama yapin, rahat edin.hesaparaclari.comBu sayfadan başlangiç ve bitiş araliklarina göre iki tarih arasi gün hesaplama yapabilirsiniz.hesaparaclari.com İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ingilizceturkce.gen.trTürkçe İngilizce çeviri hizmetleri turkceingilizce.gen.trKürtçe Türkçe çeviri sitesi turkceingilizce.gen.tr Aküm yolda ile aku servisi aku servis - akumyolda.com akucü - akumyolda.comaku yol yardim - akumyolda.comacik akucu - akumyolda.commaltepe aku - akumyolda.com
Calculate online with calculatorcafe.comCurrency Exchange Rate Calculator with calculatorcafe.comCalculate days between two dates with calculatorcafe.comFree translation tool to translate online FreeTranslations.org The best accent translator and text to speech TranslateDict

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 399 nalezených)

Informace

Camels - Vegitrans 4:4 (poločas 2:2) - III. kolo

Naši střelci: 1x Křemen, 1x Jiroušek, 1x Dušek, 1x Sedlák M.
Odehráno 4.2.2012 v 16:30 hod.

Vyrovnaný zápas s nerozhodným výsledkem, jako většinou s tímto soupeřem. Na konci utkání jsme se ještě zvýšeným tlakem pokusili rozhodnout utkání v náš prospěch, gól se nám ale vstřelit nepodařilo.

Odnesli jsme si tak z utkání jeden bod, který asi rozhodl o konečném skvělém 3. místě po základní části. Je tak možné, že v předkolu play-off budeme opět hrát s týmem Vegitrans.

| Autor: administrator | Vydáno dne 10. 02. 2012 | 903 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Informace

Camels - Sokolíci 3:7 (poločas 3:1) - III. kolo

Naši střelci: 2x Zouhar A., 1x Mňuk
Odehráno 28.1.2012 v 16:30 hod.

Hodně nepovedenej zápas, přesněji druhá polovina zápasu. Už před zápasem jsem věděli, že nás nebude moc, ale že se nás sejde pouze osm, to jsme nečekali.......

Informace

Camels - Staré Sedlo 5:2 (poločas 5:1) - III. kolo

Naši střelci: 1x Kašák, 1x Mňuk, 1x Kostroun, 1x Sedlák D., 1x Dušek
Odehráno 21.1.2012 v 18:15hod.

Dobře odehrané utkání. Škoda jen, že jsme v druhé polovině utkání, i přes dobré šance, nenavýšili skóre.

Výsledek měl být 6:2, ale Staré Sedlo, jak je jeho zvykem, uhádalo neuznání našeho regulérního gólu. Rozhodčí zprvu ukázal, že gól uznal a vhazovat se bude na půli, ale po dohadech s hráči Sedla gól neuznal. Gól byl vstřelen regulérně hokejkou, po předchozím zpracování puku bruslí. Kdyby Sedlo ovládalo hokejku stejně jako jazyk, tak mají dávno titul v kapse :-)

Informace

Camels - Formy 5:2 (poločas 2:1) - III. kolo

Naši střelci: 3x Zouhar A., 1x Buben, 1x Soustružník
Odehráno 14.1.2012 v 12:45 hod.

Výborný výkon. Zisk velice důležitých bodů pro udržení se na pozici zajištující play-off.

Do utkání jsme vstoupili pouze s devíti hráči v poli. Brzo jsme dostali smolný gól, kdy soupeř zpoza brány nastřelil do betonů našeho gólmana a puk skončil v naší síti. Ani jedna z těchto věcí ale neoslabila naši bojovnost a nám se podařilo vyrovnat skóre. Po 20 minutách dorazil i náš desátý hráč a mohli jsme tedy hrát na kompletní dvě pětky.
Utkání pokračovalo v rychlém tempu a my si dál vytvářeli šance. Zpočátku se nám je nedařilo proměňovat, přesto jsme neustávali ve snaze o vstřelení gólu. Naše bojovnost a vytrvalost přinesla ovoce a skóre se začalo zvyšovat v náš prospěch až na 4:1. Soupeři se podařilo snížit na 4:2. Zdramatizování zbytku utkání jsme nechtěli dopustit. Zvýšili jsme skóre na 5:2 a dohráli tak utkání v poklidu. Posledním vstřeleným gólem Tonda Zouhar zpečetil naše vítězství a také vstřelil svůj letošní první hattrick.

Informace

Tachov B - Camels 7:5 (poločas 2:0) - III. kolo

Naši střelci: 2x Zouhar R., 2x Sedlák D., 1x Mňuk
Odehráno 22.12.2011 v 19:00 hod.

Pěkný zápas, škoda jen obdržení laciných gólů. Nebýt nich, mohli jsme i nějaký bod získat.

Informace

Camels - Sportbar 1:8 (poločas 1:3) - III. kolo

Naši střelci: 1x Zouhar R.
Odehráno 17.12.2011 v 12:45 hod.

Sportbar byl skoro celý zápas lepší. Krok jsme s ním drželi částečně jen v prvním poločase. Stačili jsme s ním bruslit a šance jsme si také vytvořili. Přesto získal vedení 3:0. Nám se podařilo snížit na 1:3, nastřelit dvě tyčky, ale další šance jsme už neproměnili. Poločas tedy skončil 1:3 v náš neprospěch.
Možnosti na srovnání však byly ještě na začátku druhého poločasu. O osudu utkání však rozhodlo rychlé vstřelení dalších dvou branek do naší sítě. Ty otupily naši snahu o zisk bodů a zbytek utkání se víceméně „dobruslil“ v poklidném duchu.

Informace

Camels - Stella 3:3 (poločas 2:0) - III. kolo

Naši střelci: 2x Buben, 1x Sedlák D.
Odehráno 3.12.2011 v 20:30 hod.

Do začátku utkání lépe vstoupil soupeř. Zatlačil nás do obrany a vytvářel si šance. Nám se přesto podařilo vstřelit 2 branky a dostat se tak do vedení. Takto skončila první polovina utkání. V druhé půli jsme přestali bruslit a soupeř nás opět zatlačil do našeho pásma. Vytvořil si šance, které nakonec využil. Snížil na 2:1, a poté vyrovnal na 2:2. Jeho tlak stále trval. Nakonec se dostal do vedení 3:2. To nás konečně trochu probralo a začali jsem opět hrát. Vytvořili jsme si šance a srovnali na konečných 3:3.

Informace

Camels - Staré Sedlo 3:1 (poločas 2:0) - II. kolo

Naši střelci: 2x Sedlák D., 1x Zouhar R.

Dobrý zápas. Přestože počet vstřelených branek tomu neodpovídá, měli jsme průběh utkání pod kontrolou a soupeře nepouštěli do větších šancí. Pomohlo tomu rychlé vstřelení úvodních branek a soustředění se na hru. Soupeř vstřelil pouze jeden šťastný gól, a to odrazem od helmy spoluhráče. Skóre mohlo být větší, ale z šancí jsme více gólů dát nedokázali. Tentokrát to nevadilo, ale příště je třeba tyto šance proměňovat.

Informace

Camels - Formy 1:3 (poločas 1:1) - II. kolo

Naši střelci: 1x Kašák
Odehráno 26.11.2011 v 17,00 hod.

Vyrovnané utkání - jak průběhem, tak počtem šancí. Soupeř byl bohužel úspěšnější v proměňování šancí, a proto zaslouženě vyhrál.

Informace

Camels - Farmáři 12:0 - II. kolo

Naši střelci: 3x Jiroušek, 2x Zouhar A., 2x Kostroun, 1x Mňuk, 1x Křemen, 1x Soustružník, 1x Šujan, 1x Tribula

Odehráno 19.11.2011 v 11,00 hod.
Soupeř se opět sešel v malém počtu, a tak nám vítězství hodně zjednodušil.

Odehráno 4.11.2011 v 21,00 hod.

Výborné utkání. Soupeř nás zpočátku přehrával a zatlačil do naší třetiny. Vytvořil si šance, které naštestí nevyužil. Nám se podařilo vstřelit gól a to nás "nakoplo." Začali jsme více bruslit a nenechali se zatlačit do vlastní třetiny. Postupně jsme přebrali iniciativu v zápase a začali navyšovat skóre. Soupeř se přesto nevzdával a snažil se náš náskok snížit. Zvrat v zápase jsme ale nepřipustili a drželi si stále 2 - 3 brankový náskok až do samotného závěru utkání.

Informace

Tachov B - Camels 1:0 (poločas 0:0) - II. kolo

Naši střelci: žádný

Litý boj do poslední vteřiny, ve kterém soupeř rozhodl několik minut před koncem nechytatelnou střelou od modré.
Dlouho to vypadalo, že druhé utkání s tímto soupeřem skončí opět nerozhodně. Soupeř bohužel v našem oslabení 2 minuty před koncem rozhodl o svém vítězství. Tachov měl herní převahu a několikrát jsme puk "vyškrabávali" z brankové čáry na poslední chvíli. Bojovnost nám nechyběla, gólman chytal opět skvěle, ale bod jsme bohužel nezískali.

Informace

Camels - Sportbar 6:1 (poločas 2:0) - II. kolo

Naši střelci: 3x Sedlák D., 2x Zouhar R., 1x Šujan
Odehráno 29.10.2011 v 16,30 hod.

Podařená odveta!!! Skvělý výkon od všech hráčů včetně gólmana, který nás podržel. Dobré bruslení a odpovědný výkon v obraně.
Útočníci konečně proměňovali šance, při rozehrávce soupeře dobře napadali a rychle se vraceli pomáhat obráncům. Obrana nechybovala a nepouštěla soupeře do brejků a velkých šancí. Díky proto všem. Takto odpovědný a obětavý výkon to chce v každém zápase a body budou přibývat.

Informace

Camels - Sportbar 1:9 (poločas 1:4)

Naši střelci: 1x Tribula
Dohrávka zápasu - odehráno 26.10.2011 v 19,45 hod.

Na zápas nás hlavně kvůli nemocem dorazilo pouze sedm. Nedal se proto čekat žádný lepší výsledek, a také to tak dopadlo.
Přes prohru jsme na zápase našli něco pozitivního. Za prvé: nikdo se nezranil, za druhé: nedostali jsme desítku a za třetí: dali jsme čestný gól :-)
Snad se nás na odvetu tuto sobotu sejde více a budeme Sportbaru důstojnějším soupeřem.