Hesap araçlari ile hesaplama yapin, rahat edin.hesaparaclari.comBu sayfadan başlangiç ve bitiş araliklarina göre iki tarih arasi gün hesaplama yapabilirsiniz.hesaparaclari.com İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ingilizceturkce.gen.trTürkçe İngilizce çeviri hizmetleri turkceingilizce.gen.trKürtçe Türkçe çeviri sitesi turkceingilizce.gen.tr Aküm yolda ile aku servisi aku servis - akumyolda.com akucü - akumyolda.comaku yol yardim - akumyolda.comacik akucu - akumyolda.commaltepe aku - akumyolda.com

PLAY-OFF 2011 - semifinále

Do semifinále play-off 2011 jsme postoupili z předkola přes tým Stelly. Oba zápasy byly těžké a z předkola jsme postoupili až na skóre.

Na stránkách NHL probíhá diskuze o špatné volbě, kdy na prvním místě v případě rovnosti bodů o postupu rozhoduje skóre. Nám toto pravidlo letos pomohlo. Většina z týmu si přesto myslí, že v případě rovnosti bodů by měly rozhodovat nájezdy. Tak to bylo také loni, kdy jsme vypadli s týmem Vegi Trans na nájezdy. Také má ale pravdu Franta Daněk, který v diskuzi řekl, že s tímto pravidlemm souhlasili všechny týmy na schůzi NHL před zahájením soutěže. Možná si toho pouze nikdo nevšiml, ale nikdo se neozval a pravidla se odsouhlasila. Hlavní problém postupu o skóre je, že stačí, aby se nepodařil první zápas (což se stává i v extralize) a druhý zápas poté nemá vůbec prakticky smysl.

Rozpis našich semifinálových utkání

Datum Čas Týmy Skóre Rozhodčí
11.03.2011 20:00 SportBar - Camels 10:5 hlavní: Ruda
19.03.2011 20:30 Camels - SportBar 0:2 hlavní: Daněk

Zápasy se Sportbarem budou hodně těžké, vždyť vyhráli základní část. Nám se sice soupeře podařilo v letošní sezóně 2x porazit, to jsme ale měli formu a náš tým hrál dobře. Tato forma je již ale pryč, a nebýt našeho trénéra Marka B., který nás vyburcoval k pořádnému výkonu se Stelou, vůbec bychom semifinále nehráli. Problémem v prvním semifinálovém zápase bude, že se nesejdeme v plné sestavě. Proto pokud v prvním zápase obdržíme hodně gólů, bude prakticky po nadějích a druhý zápas bude pouhá formalita.

Přesto neházejme flintu do žita, zabojujme a zakočme favorita dobrým výkonem, snad i výsledkem.

| Autor: administrator | Vydáno dne 11. 03. 2011 | 370 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Dres - oranžový

Camels - Formy 6 : 4
Camels - Medvědi 3 : 1
31.08.2022: Přestup do skupiny B
Od sezóny 2022/23 budeme hrát skupinu B.

02.11.2021: Pomoc hráčů z týmu Čerti Bor
Z důvodu nedostatku našich hráčů, nám byla povolena výpomoc hráči ze skupiny B, z týmu Čerti Bor. Bez nich bychom moc zápasů neodehráli. Díky

01.09.2015:
Číslo našeho účtu!
Účet pro platby příspěvků. Číslo účtu: 242188878/0300.
<<  Duben  >>
 Dnes  «  Články  »  Akce