Hesap araçlari ile hesaplama yapin, rahat edin.hesaparaclari.comBu sayfadan başlangiç ve bitiş araliklarina göre iki tarih arasi gün hesaplama yapabilirsiniz.hesaparaclari.com İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ingilizceturkce.gen.trTürkçe İngilizce çeviri hizmetleri turkceingilizce.gen.trKürtçe Türkçe çeviri sitesi turkceingilizce.gen.tr Aküm yolda ile aku servisi aku servis - akumyolda.com akucü - akumyolda.comaku yol yardim - akumyolda.comacik akucu - akumyolda.commaltepe aku - akumyolda.com
Calculate online with calculatorcafe.comCurrency Exchange Rate Calculator with calculatorcafe.comCalculate days between two dates with calculatorcafe.comFree translation tool to translate online FreeTranslations.org The best accent translator and text to speech TranslateDict
Informace

Semifinále play-off Camels - Sportbar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) - 2. zápas

Naši střelci: nikdo
Odehráno 20.3.2011 v 20:30 hod.

Ani ve druhém utkáni se nám Sportbar nepodařilo porazit. Po dvou prohraných utkáních jsme do finále nepostoupili a budeme hrát pouze o třetí místo...

Naděje, že tento zápas budeme hrát v plné sestavě, se nenaplnila a chybělo nakonec ještě více hráčů, než v prvním utkání. Rozdíl ve skóre po prvním utkání byl pět gólů. Vyrovnat takto velký rozdíl s tak kvalitním soupeřem bylo téměř nemožné. Přesto jsme se v šatně domluvili, že do utkání vstoupíme hodně aktivně, s cílem rychle vstřelit nějaký gól a tím znervóznit soupeře. První část plánu se nám zdařila a my jsme si vytvořili v soupeřově třetině tlak. Bohužel přestože jsme si vytvořili dost šancí, ani jednu jsme nevyužili. První třetina tedy skončila i přes naši převahu 0:0.

Ve druhé třetině jsme se ještě chtěli pokusit o zázrak, ale hra se nám již nedařila tak, jak v třetině první. Takto špatná hra byla jenom důsledkem našich faulů a tedy hry v oslabení, dlouhého střídání a tím rozkouskované hry. Prostě jsme nebyli schopni se dostat do tempa. Soupeř toho využil a vstřelil první gól na 1:0. Za tohoto stavu jsme šli do kabin.

V třetí třetině jsme už v postup nevěřili, rozdíl šesti gólů byl vše říkající. Přesto jsme chtěli aspoň soupeře, byť o jeden gól, porazit. Ani toto se nám ale nepodařilo splnit. Hra byla o něco lepší než ve druhé třetině, ale již moc šancí jsme si nevytvořili. Konečné skóre ještě uzavřel druhý gól do naší sítě.

Sen o finále se nám rozplynul a nám nezbývá než zapomenout a pokusit se aspoň zabojovat o třetí místo. I toto umístění by nebylo vůbec špatné. Bohužel jsme se ani v jednom utkání nesešli kompletní. V prvním utkání jsme se soupeřem hráli dvě třetiny vyrovnaný zápas a až v třetí třetině jsme propadli. Druhé utkání bylo lepší, soupeře jsme tlačili a vytvořili si plno šancí, které jsme ale nevyužili. Soupeř šel samozřejmě do utkání s vědomím, že hrát nemusí a stačí mu udržet si vysoký pětigólový náskok.

Na našem příkladu se ukázalo špatné (podle nás a také pár hráčů z jiných týmů) rozhodnutí, kde o postupu rozhoduje skóre. Druhé utkání bylo vlastně přátelstké utkání za velké peníze (2 x 18 min, časomíra, úprava ledu). Potom by bylo lepší rovnou odehrát pouze jedno utkání, bude to levnější a prakticky stejné. S tím již ale letos nic neuděláme. Proti pravidlům se nikdo neozval proto platí takto. Nakonec, vždyť nám toto pravidlo pomohlo postoupit v souboji se Stellou do semifinále. Pokud tedy budeme chtít změnu, není nic jednoduššího než do loňské sezóny o ni požádat.

Nechme už polemik, co by bylo kdyby. Soupeř byl prostě lepší a my se musíme pokusit zabojovat o třetí místo. Doufám, že se pro příště sejdeme v plné sestavě a zakončíme sezónu vítězstvím.

| Autor: administrator | Vydáno dne 20. 03. 2011 | 347 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek