Hesap araçlari ile hesaplama yapin, rahat edin.hesaparaclari.comBu sayfadan başlangiç ve bitiş araliklarina göre iki tarih arasi gün hesaplama yapabilirsiniz.hesaparaclari.com İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri ingilizceturkce.gen.trTürkçe İngilizce çeviri hizmetleri turkceingilizce.gen.trKürtçe Türkçe çeviri sitesi turkceingilizce.gen.tr Aküm yolda ile aku servisi aku servis - akumyolda.com akucü - akumyolda.comaku yol yardim - akumyolda.comacik akucu - akumyolda.commaltepe aku - akumyolda.com

Semifinále play-off Sportbar - Camels 10:5 (3:1, 2:2, 5:2) - 1. zápas

Naši střelci: 2x Kůstka, 1x Sedlák, 1x Štec, 1x Šujan
Odehráno 11.3.2011 v 20:00 hod.

Zápas se se solidními dvěma třetinami a katastrofální třetí. Už před zápasem jsme věděli, že utkání nebude jednoduché. Zaprvé - soupeř vyhrál základní skupinu, za druhé - nám chyběli tři dobří hráči sestavy.

Se soupeřem se nám dařilo držet v kontaktu první dvě třetiny, kdy jsme prohrávali o jeden, dva góly. V tomto případě by ještě byla šance v druhém zápase - v plné sestavě - bojovat o postup. Bohužel třetí třetina srazila naše šance na postup na minimum. Prostě do naší branky góly padaly jeden za druhým. Navíc nepříznivý výsledek neunesli dva naši hráči a předčasně odešli do kabin. To nebylo vůbec fér vůči zbytku týmu. Jak se ale ukázalo, oslabení týmu to velké nebylo, podařilo se nám po jejich odchodu vstřelit ještě tři branky.

Výsledek bohužel odepisuje naše šance na postup pouze do říše zázraku. Budeme sice hrát pravděpodobně v plné sestavě, i s chybějícími hráči v prvním zápase, ale rozdíl ve skóre je již hodně velký. Přesto nesmíme jít do zápasu odevzdaně a musíme odehrát druhé utkání důstojně. Ukončit tuto sérii se ctí.

| Autor: administrator | Vydáno dne 12. 03. 2011 | 675 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Dres - oranžový

Camels - Formy 6 : 4
Camels - Medvědi 3 : 1
31.08.2022: Přestup do skupiny B
Od sezóny 2022/23 budeme hrát skupinu B.

02.11.2021: Pomoc hráčů z týmu Čerti Bor
Z důvodu nedostatku našich hráčů, nám byla povolena výpomoc hráči ze skupiny B, z týmu Čerti Bor. Bez nich bychom moc zápasů neodehráli. Díky

01.09.2015:
Číslo našeho účtu!
Účet pro platby příspěvků. Číslo účtu: 242188878/0300.
<<  Duben  >>
 Dnes  «  Články  »  Akce